قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه کتاب دکتر بوک:
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه کتاب دکتر بوک به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه کتاب دکتر بوک و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه کتاب دکتر بوک از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
قوانین عمومی:


توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه کتاب دکتر بوک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه کتاب دکتر بوک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. تعریف مشتری یا کاربر: مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کتاب دکتر بوک اقدام نماید. ارتباطات الکترونیکی: هنگامی که شما از خدمات فروشگاه کتاب دکتر بوک استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه کتاب دکتر بوک ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه کتاب دکتر بوک به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی)به درخواست شما پاسخ دهد..
ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. فروشگاه دکتر بوک به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه دکتر بوک به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه دکتر بوک همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. فروشگاه کتاب دکتر بوک مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه کتاب دکتر بوک محفوظ است. فروشگاه کتاب دکتر بوک هیچ گونه تعهدی نسبت به نگهداری کتاب هایی که سفارش آنها تکمیل نشده است و هزینه ای برای آنها پرداخت نشده ، نخواهد داشت.